Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- DELL
- Лаптоп Dell Inspiron 3542
Лаптоп Dell Inspiron 3542 | ID - 57227
546.57€
1,069.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-4510U 2.00 GHz, 4 MB cache
RAM памет:
8192MB Single Channel 1600MHz (8GBx1)
Видео карта:
NVIDIA(R) GeForce 840M
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Dell Wireless-N 1705 @ 2.4GHz
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15000508
Избери добавки:
Цена:
546.57 €/
1,069.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
59.14€/мес.
546.57 €/
1,069.00 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Dell Inspiron 3542
546.57 €/
1,069.00 лв.
1,069.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Dell Inspiron 3542 | |
| Процесор | Intel Core i7-4510U 2.00 GHz, 4 MB cache |
| RAM памет | 8192MB Single Channel 1600MHz (8GBx1) |
| Видео карта | NVIDIA(R) GeForce 840M |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Dell Wireless-N 1705 @ 2.4GHz |
| Операционна система | Ubuntu Linux 12.04 SP1 |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 2.40 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR3L |
| Твърд диск, тип | SATA |
| Твърд диск, GB | 1000GB 5.4krpm |
| Дисплей, inch | 15.6'' (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1366x768 |
| Дисплей, тип | LED Backlit Display with Truelife |
| Видео карта, МВ | 2048MB DDR3L |
| Звук | Realtek ALC3234 with Waves MaxxVoice, Two Speakers, Digital microphone |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 2 USB 2.0, 1 USB 3.0 |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | One HDMI-out |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | yes |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | One headset port |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Конектор за допълнителна батерия | - |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HD Cam, 1280 x 720 (HD) at 30 fps (maximum) |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 4-Cell (40WHr) Battery, 65W AC Adapter |
| Памет, слотове | One SODIMM slot, up to 8GB |
| Чипсет | Integrated in processor |
| Мрежа | 10/100 Mbps Ethernet controller |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

