Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- Dell EMC Switch N1108EP-ON
Dell EMC Switch N1108EP-ON | ID - 107792
1200.00€
2,347.00 лв. с ДДС
Управление:
Management via an intuitive and familiar CLI, embedded web server (GUI), SNMP-based management console application (including Dell OpenManage Network Manager), Telnet or serial connection
Захранване:
External (Air flow: I/O to power supply; Pass through POE); External power adapter: 137W of POE power
Статус:
Нов
Гаранция:
12 месеца
Сигурност:
SMI, SNMP, MIB, TACACS+, HTTP/1.1, TLS v1, RADIUS, HTTP over TLS, SSHv2, SSL, 802.1x, IP Address Filtering, RSPAN
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15011595
Избери добавки:
Цена:
1200.00 €/
2,347.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
129.84€/мес.
1200.00 €/
2,347.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
129.84€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Dell EMC Switch N1108EP-ON
1200.00 €/
2,347.00 лв.
2,347.00 лв.
| Техническа характеристика на Dell EMC Switch N1108EP-ON | |
| Управление | Management via an intuitive and familiar CLI, embedded web server (GUI), SNMP-based management console application (including Dell OpenManage Network Manager), Telnet or serial connection |
| Захранване | External (Air flow: I/O to power supply; Pass through POE); External power adapter: 137W of POE power |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Сигурност | SMI, SNMP, MIB, TACACS+, HTTP/1.1, TLS v1, RADIUS, HTTP over TLS, SSHv2, SSL, 802.1x, IP Address Filtering, RSPAN |
| Размер | 209.6 x 224.8 x 41.4 mm |
| Суич, тип | Fixed Port |
| Основни портове, тип | 8x 10/100/1000 Mbps half/full duplex RJ45 ports |
| Power Over Ethernet (PoE) | 8x PoE/PoE+ RJ45 ports, 137W PoE power budget RJ45 |
| Uplink портове | 2x10/100/1000Base-T; 802.3af PoE/802.3at PoE+ |
| Свободни (10GB) слотове | - |
| Stackable | 2x 1GbE SFP |
| Fans | Fanless |
| Памет (Flash, RAM) | Flash memory: 1GB; Packet buffer memory: 1.5MB |
| Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps | 24Gbps |
| Пропускателна способност, Mpps | 18Mpps |
| MAC адреси | 16K |
| VLAN (брой, стандарти) | VLANs supported: 512; Protocol-based VLANs: Supported; Max VLAN interfaces with ACLs applied: 24; Standards: Dell Voice VLAN, 802.1Q VLAN Tagging, Double VLAN Tagging, GVRP, 802.1v Protocol-based VLANs, Dell RSTP-Per VLAN, 802.1X (Auto VLAN) |
| QoS | 2474 DiffServ Field, 2475 DiffServ Architecture, 2597 Assured Fwd PHB, Dell L4 Trusted Mode (TCP/UDP), Dell UDLD, Dell Flow Based QoS Services Mode (IPv4/IPv6), Dell Port Based QoS Services Mode |
| L2 мрежови стандарти | 802.3ab, 802.3ac, 802.3ad, 802.3ae, 802.1p, 802.3u, 802.3x, 802.3z, 802.1D, 802.1p,802.1Q, 802.1S, 802.1v, 802.1W |
| IPv6 functionality | ARP entries: 2048 (IPv4)/512 (IPv6), Max ACL rules per interface and direction (IPv6): 1021 ing/253 egr; General IPv6 protocols are supported |
| Опция за монтаж | Rackmount, 1 RU |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

