Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- Dell Alienware AW2725D
Dell Alienware AW2725D | ID - 132259
284.28€
556.00 лв. с ДДС
Технология:
LED
Резолюция:
2560x1440
Сензорен дисплей:
-
Цвят:
Black
Статус:
Нов
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015473
Избери добавки:
Цена:
284.28 €/
556.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
30.76€/мес.
284.28 €/
556.00 лв.
цена с ДДС
Dell Alienware AW2725D
284.28 €/
556.00 лв.
556.00 лв.
| Техническа характеристика на Dell Alienware AW2725D | |
| Технология | LED |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Сензорен дисплей | - |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| HDMI | 2 HDMI |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Web камера, MP | - |
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.22920 x 0.22920 mm |
| Време за реакция, ms | 0.03ms |
| Честота на опресняване, Hz | 280Hz |
| Яркост, cd/m2 | 1000cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 500 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тунер | - |
| Вградени говорители | - |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| VGA | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.0 x 20.6 x 51.6 cm |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Тип синхронизация | AMD FreeSync Premium Pro |
| Последователно свързване | - |
| USB-C | Type-C (PD 15W) |
| USB хъб | 1 USB Type-A, 1 USB Type-B |
| Наклон | -5°/+21° |
| Хоризонтално завъртане | -20°/+20° |
| Вертикално завъртане | -90°/+90° |
| Регулиране на височина | 110 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 25 kWh |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

