Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- Мрежов сторидж Asustor AS1204T
Мрежов сторидж Asustor AS1204T | ID - 133702
314.00€
614.13 лв. с ДДС
Процесор:
Realtek RTD1619B, Quad Core, 1.7 GHz
RAM памет:
1 GB (not expandable)
Памет, тип:
DDR4
Памет, слотове:
-
M.2 слот:
-
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015627
Избери добавки:
Цена:
314.00 €/
614.13 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
314.00 €/
614.13 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи с
13 x €27.30 (13 x 53.39 лв.)
Купи на изплащане.
Купи на изплащане.
10x
33.97€/мес.
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Бърза поръчка по телефон:
Мрежов сторидж Asustor AS1204T
314.00 €/
614.13 лв.
614.13 лв.
Техническа характеристика на Мрежов сторидж Asustor AS1204T, AS1204T |
|
| Процесор | Realtek RTD1619B, Quad Core, 1.7 GHz |
| RAM памет | 1 GB (not expandable) |
| Памет, тип | DDR4 |
| Памет, слотове | - |
| M.2 слот | - |
| Захранване | 1x 90W; 100V to 240V AC |
| Входни/Изходни портове | 1x 2.5-Gigabit (Wake On WAN) |
| USB портове | 3x USB 3.2 Gen 1 |
| RAID | Single, JBOD, RAID 0/1/5/6/10, RAID 1/5 + Spare Drive |
| Брой поддържани твърди дискове | 4 |
| Брой дискове в комплекта | - |
| Интерфейс на твърдия диск | SATA3 6Gb/s |
| Сторидж, тип | 4-Bay NAS |
| Съвместими дискове, тип | 3.5" SATA HDD |
| Разширителен слот | - |
| Вентилатор | 1x 120mm |
| Други | 165 (H) x 164 (W) x 218 (D) mm |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

