Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- Мрежов сторидж Asustor Lockerstor AS6704T
Мрежов сторидж Asustor Lockerstor AS6704T | ID - 136406
879.00€
1,719.17 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Celeron N5105 Quad-Core, 2.0 GHz up to 2.9 GHz
RAM памет:
4GB (1x4GB)
Захранване:
1x 90W, 100V to 240V AC
Други:
Toolless installation, with hot-swappable tray, hardware encryption, MyArchive, EZ connect, EZ Sync
Статус:
Нов
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015911
Избери добавки:
Цена:
879.00 €/
1,719.17 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
879.00 €/
1,719.17 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Мрежов сторидж Asustor Lockerstor AS6704T
879.00 €/
1,719.17 лв.
1,719.17 лв.
Техническа характеристика на Мрежов сторидж Asustor Lockerstor AS6704T, AS6704T_V2 |
|
| Процесор | Intel Celeron N5105 Quad-Core, 2.0 GHz up to 2.9 GHz |
| RAM памет | 4GB (1x4GB) |
| Захранване | 1x 90W, 100V to 240V AC |
| Други | Toolless installation, with hot-swappable tray, hardware encryption, MyArchive, EZ connect, EZ Sync |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Памет, тип | DDR4 |
| M.2 слот | 4 |
| Памет, слотове | 2 SO-DIMM, Expandable up to: 16GB (2x 8GB) |
| Входни/Изходни портове | 2x 5 Gigabit Ethernet (5G/2.5G/1G/100M), 1x HDMI 2.0b |
| USB портове | 2x USB 3.2 Gen 2 (10Gbps ) Type-A, 1x USB 2.0 Type-A |
| RAID | Single, JBOD, RAID 0/1/5/6/10, RAID 1/5 + Spare Drive |
| Брой поддържани твърди дискове | 4; Maximum Drive Bays with Expansion Unit: 12 |
| Брой дискове в комплекта | - |
| Интерфейс на твърдия диск | SATA/M.2 |
| Сторидж, тип | 4-bay NAS |
| Съвместими дискове, тип | 3.5" SATA HDD, 2.5" SATA HDD, 2.5" SATA SSD, M.2 2280 NVMe |
| Разширителен слот | 1x PCIe 3.0 |
| Вентилатор | 1x 120mm |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

