Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Asus Zenbook Flip UX363JA-WB501R
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Asus Zenbook Flip UX363JA-WB501R | ID - 96747
1046.10€
2,045.99 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5-1035G1 1.00 GHz, 6 MB cache
Процесор, серия:
Intel Core i5
RAM памет:
8GB on board
Памет, тип:
LPDDR4X
Памет, слотове:
-
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15008720
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп HP EliteBook 830 G7
424.00 €
Лаптоп HP EliteBook 840 G5
314.00 €
Лаптоп Dell Latitude 7420
394.00 €
Лаптоп Dell Latitude 7290
249.00 €
Лаптоп Apple MacBook Air 13.6: Apple M5 chip with 10-core CPU and 10-core GPU
1,729.00 €
Лаптоп HP EliteBook 840 G6
264.00 €
Лаптоп HP EliteBook 840 G8
444.00 €
Лаптоп HP EliteBook 830 G8
414.00 €
Лаптоп Asus Zenbook Flip UX363JA-WB501R
1046.10 €/
2,045.99 лв.
2,045.99 лв.
Техническа характеристика на Лаптоп Asus Zenbook Flip UX363JA-WB501R, 90NB0QT1-M02210 |
|
| Процесор | Intel Core i5-1035G1 1.00 GHz, 6 MB cache |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| RAM памет | 8GB on board |
| Памет, тип | LPDDR4X |
| Памет, слотове | - |
| Твърд диск, GB | 512GBM.2NVMePCIe3.0 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| M.2 слот | - |
| Видео карта | Intel UHD Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Дисплей, inch | 13.3" (33.78 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Glare |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Сензорен дисплей | Touch |
| Web камера, MP | HD camera with IR function to support Windows Hello//Without privacy shutter |
| Безжична карта | 802.11ax |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| 4G/LTE | - |
| Мрежа | - |
| Операционна система | Windows 10 Pro (64bit) |
| Windows OS | yes |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 3 supports display / power delivery |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Четец за карти | - |
| Звук | Built-in array microphone, SonicMaster//harman/kardon (Mainstream) |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Сигурност | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Батерия, cell | 67WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, TYPE-C, 65W AC Adapter |
| IPS матрица | IPS |
| Други | USB-C to audio jack adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.5 x 21.10 x 1.4 |
| Цвят | Grey |
| Тегло, kg | 1.30 kg |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

