Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Asus UX433FN-A5087T
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Asus UX433FN-A5087T | ID - 83270
1048.15€
2,050.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-8565U 1.80 GHz, 8 MB cache
Процесор, серия:
Intel Core i7
RAM памет:
8192MB
Памет, тип:
LPDDR3
Памет, слотове:
-
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15005617
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп Dell Latitude 7300 Aluminium
274.00 €
Лаптоп HP Pro x360 Fortis G9
199.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad E490
209.00 €
Лаптоп Dell Pro 16 Plus PB16250
1,629.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad L13 2-in-1 G6 AMD Ryzen 7 PRO 250
1,694.00 €
Лаптоп Dell Latitude 7490
249.00 €
Лаптоп Dell Latitude 5410
279.00 €
Лаптоп HP EliteBook x360 1030 G3
304.00 €
Лаптоп Asus UX433FN-A5087T
1048.15 €/
2,050.00 лв.
2,050.00 лв.
Техническа характеристика на Лаптоп Asus UX433FN-A5087T, 90NB0JQ1-M04390 |
|
| Процесор | Intel Core i7-8565U 1.80 GHz, 8 MB cache |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| RAM памет | 8192MB |
| Памет, тип | LPDDR3 |
| Памет, слотове | - |
| Твърд диск, GB | 256GBM.2PCIEG3x2NVME |
| Твърд диск, тип | SSD |
| M.2 слот | - |
| Видео карта | NVIDIA GeForce MX150 |
| Видео карта, МВ | 2048GB GDDR5 |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Web камера, MP | HD IR/RGB Combo Camera |
| Безжична карта | 802.11ac |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| 4G/LTE | - |
| 3G | - |
| Мрежа | - |
| Операционна система | Windows 10 Home 64bit |
| Windows OS | yes |
| USB порт | 1 USB 2.0, 1 USB3.1 Type A (Gen1), 1 USB3.1 Type C (Gen 2) |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Аудио портове | 1 Headphone-out & Audio-in Combo Jack |
| Разширителен порт | - |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Конектор за допълнителна батерия | - |
| eSATA порт | - |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Четец за карти | Micro SD Card Reader |
| Звук | Built-in array microphone, harmon/ kardon |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Сигурност | TPM (Firmware TPM) |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Батерия, cell | 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion, 65W AC Adapter |
| Цвят | Blue |
| Тегло, kg | 1.09 kg |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

