Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Asus ROG STRIX G G531GW-AZ167T
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Asus ROG STRIX G G531GW-AZ167T | ID - 90834
2054.37€
4,018.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-9750H 2.60 GHz, 12 MB cache
RAM памет:
16384MB
Видео карта:
NVIDIA GeForce RTX 2070
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Wi-Fi 5(802.11ac) 2*2
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15006664
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп HP EliteBook 840 G1
129.00 €
Лаптоп HP ProBook 630 G8
289.00 €
Лаптоп Dell Latitude 7420
414.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T490
284.00 €
Лаптоп Fujitsu LifeBook U7411
339.00 €
Лаптоп HP EliteBook 840 G7
454.00 €
Лаптоп HP ProBook 640 G8
339.00 €
Лаптоп Microsoft Surface Laptop 2 1769 Platinum
309.00 €
Лаптоп Asus ROG STRIX G G531GW-AZ167T
2054.37 €/
4,018.00 лв.
4,018.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Asus ROG STRIX G G531GW-AZ167T | |
| Процесор | Intel Core i7-9750H 2.60 GHz, 12 MB cache |
| RAM памет | 16384MB |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 2070 |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Wi-Fi 5(802.11ac) 2*2 |
| Операционна система | Windows 10 (64-bit) |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 2.40 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBPCIENVMEM.2 |
| Дисплей, inch | 15.6'' (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, МВ | 8192MB GDDR6 |
| Звук | 2x 2W speakers |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | yes |
| USB порт | 3 USB 3.2 Type A (Gen.1), 1 USB 3.2 Type C Gen 2 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 combo audio jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | - |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 66WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 230W AC Adapter |
| Памет, слотове | up to 32GB, 2 slots (no free slot available) |
| Чипсет | Mobile Intel HM370 Express Chipsets |
| Сигурност | BIOS Administrator Password and User Password Protection |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.0 x 27.5 x 2.6 |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




