Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Asus GM501GS-EI003T
Лаптоп Asus GM501GS-EI003T | ID - 71986
2177.59€
4,259.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-8750H 2.20 GHz, 9 MB cache
RAM памет:
16384MB
Видео карта:
NVIDIA GeForce GTX1070
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
802.11ac
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15004272
Избери добавки:
Цена:
2177.59 €/
4,259.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
235.62€/мес.
2177.59 €/
4,259.00 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Asus GM501GS-EI003T
2177.59 €/
4,259.00 лв.
4,259.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Asus GM501GS-EI003T | |
| Процесор | Intel Core i7-8750H 2.20 GHz, 9 MB cache |
| RAM памет | 16384MB |
| Видео карта | NVIDIA GeForce GTX1070 |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | 802.11ac |
| Операционна система | Windows 10 (64-bit) |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 2.45 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD&SATA |
| Твърд диск, GB | 256GBPCIEG3X4SSD+1000GB5.4krpm |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | IPS Anti-Glare |
| Видео карта, МВ | 8192MB GDDR5 |
| Звук | 2 x 3.5W, Smart Amp |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | yes, PCIe |
| USB порт | 1 USB TypeC3.1 (Gen 2), 4 USB TypeA3.1 (Gen.2) |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | HDMI 2.0 |
| Display порт | DisplayPort 1.2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 1 Thunderbolt 3.0 |
| Аудио портове | 1 Combo |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Конектор за допълнителна батерия | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | 720p HD Webcam |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 55WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Памет, слотове | up to 32GB, 2 slots (1slot free) |
| Чипсет | Mobile Intel HM370 Express |
| Сигурност | Kensington Lock |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

