Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Asus GL702ZC-GC178T
Лаптоп Asus GL702ZC-GC178T | ID - 63362
1379.47€
2,698.01 лв. с ДДС
Процесор:
AMD Octa-Core RYZEN 7 1700 3.00 GHz, 16 MB cache
RAM памет:
8192MB 2400MHz
Видео карта:
AMD Radeon RX580
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
802.11ac
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15003108
Избери добавки:
Цена:
1379.47 €/
2,698.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
149.26€/мес.
1379.47 €/
2,698.01 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Asus GL702ZC-GC178T
1379.47 €/
2,698.01 лв.
2,698.01 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Asus GL702ZC-GC178T | |
| Процесор | AMD Octa-Core RYZEN 7 1700 3.00 GHz, 16 MB cache |
| RAM памет | 8192MB 2400MHz |
| Видео карта | AMD Radeon RX580 |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | 802.11ac |
| Операционна система | Windows 10 (64-bit) |
| Цвят | Graphite |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 3.20 kg |
| Процесор, серия | AMD Octa-Core |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSHD |
| Твърд диск, GB | 1000GB 5.4krpm + 8G SSH |
| Дисплей, inch | 17.3" (43.94 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, МВ | 4096MB |
| Звук | Built-in speaker, Built-in array microphone, Sonic Master |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 3 USB 3.0, 1 USB3.1 Type C (Gen 2) |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | mini Display Port |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Headphone-out & Audio-in Combo Jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Конектор за допълнителна батерия | - |
| Четец за карти | SD MMC Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HD web camera |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 76WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Памет, слотове | 2 slots (1slot free), up to 32GB |
| Чипсет | AMD PROM2 |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

