Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Asus B9440UA-GV0273R Commercial
Лаптоп Asus B9440UA-GV0273R Commercial | ID - 56892
1481.72€
2,897.99 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-7500U 2.70 GHz, 4 MB cache
RAM памет:
16384MB 1866MHz (on board)
Видео карта:
Intel HD Graphics 620
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Integrated 802.11a/b/g/n/ac(2x2)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15000244
Избери добавки:
Цена:
1481.72 €/
2,897.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
160.32€/мес.
1481.72 €/
2,897.99 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Asus B9440UA-GV0273R Commercial
1481.72 €/
2,897.99 лв.
2,897.99 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Asus B9440UA-GV0273R Commercial | |
| Процесор | Intel Core i7-7500U 2.70 GHz, 4 MB cache |
| RAM памет | 16384MB 1866MHz (on board) |
| Видео карта | Intel HD Graphics 620 |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Integrated 802.11a/b/g/n/ac(2x2) |
| Операционна система | Windows 10 Pro 64-bit |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 1.05kg (with battery) |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | LPDDR3 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB PCIEX G3X4 |
| Дисплей, inch | 14.0" (35.56 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | Built-in Stereo 1 W Speakers And Array Microphone |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 Type C USB3.0 (USB3.1 GEN1) support display & support power delivery, 1 Type C USB3.0 (USB3.1 GEN1) |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | - |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Microphone-in/Headphone-out jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Конектор за допълнителна батерия | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | Finger Print Reader |
| Web камера, MP | - |
| Клавиатура, тип | Standart Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4 Cells 48 Whrs Polymer Battery |
| Памет, слотове | - |
| Чипсет | Integrated Intel CPU |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

