Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Apple MacBook Air 13.6 Silver/M2/8C GPU/16GB/256GB-ZEE
Apple MacBook Air 13.6 Silver/M2/8C GPU/16GB/256GB-ZEE | ID - 124417
1405.03€
2,748.00 лв. с ДДС
Процесор:
Apple M2 (8 Core) 3.49 GHz, 8C GPU
RAM памет:
16GB unified memory
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
802.11ax Wi-Fi 6 wireless networking, IEEE 802.11a/b/g/n/ac compatible
OS:
macOS
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15014473
Избери добавки:
Цена:
1405.03 €/
2,748.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
152.02€/мес.
1405.03 €/
2,748.00 лв.
цена с ДДС
Apple MacBook Air 13.6 Silver/M2/8C GPU/16GB/256GB-ZEE
1405.03 €/
2,748.00 лв.
2,748.00 лв.
| Техническа характеристика на Apple MacBook Air 13.6 Silver/M2/8C GPU/16GB/256GB-ZEE | |
| Процесор | Apple M2 (8 Core) 3.49 GHz, 8C GPU |
| RAM памет | 16GB unified memory |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | 802.11ax Wi-Fi 6 wireless networking, IEEE 802.11a/b/g/n/ac compatible |
| Операционна система | macOS |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.24 kg |
| Процесор, серия | Apple M2 |
| Памет, тип | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256GB |
| Дисплей, inch | 13.6" (34.54 cm) |
| Дисплей, резолюция | 2560x1664 |
| Дисплей, тип | LED-backlit display |
| Звук | Stereo speakers, Wide stereo sound, Support for Dolby Atmos playback, Three-mic array with directional beamforming |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | - |
| HDMI порт | VGA, HDMI, DVI, and Thunderbolt 2 output supported using adapters (sold separately) |
| Display порт | Native DisplayPort output over USB-C |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | Two Thunderbolt / USB 4 ports with support for: Charging, DisplayPort, Thunderbolt 3 (up to 40Gb/s), USB 4 (up to 40Gb/s), USB 3.1 Gen 2 (up to 10Gb/s) |
| Аудио портове | 3.5 mm headphone jack |
| VGA конектор | VGA, HDMI, DVI, and Thunderbolt 2 output supported using adapters (sold separately) |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | 1080p FaceTime HD camera |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | Built-in 52.6-watt-hour lithium-polymer battery, Up to 15 hours wireless web, Up to 18 hours Apple TV app movie playback, 30W USB-C Power Adapter |
| Памет, слотове | - |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.4 x 21.5 x 1.1 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| IPS матрица | IPS |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | 8-core GPU |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

