Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Apple iPhone SE3 128GB Midnight
Apple iPhone SE3 128GB Midnight | ID - 106280
620.20€
1,213.01 лв. с ДДС
Процесор:
6-core CPU with 2 performance and 4 efficiency cores, A15 Bionic chip, 4-core GPU, 16-core Neural Engine
RAM памет:
4GB
Хард диск:
128GB
Дисплей, inch:
4.7" (11.94 cm)
Резолюция:
1334x750
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15011148
Избери добавки:
Цена:
620.20 €/
1,213.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
67.11€/мес.
620.20 €/
1,213.01 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
67.11€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Apple iPhone SE3 128GB Midnight
620.20 €/
1,213.01 лв.
1,213.01 лв.
| Техническа характеристика на Apple iPhone SE3 128GB Midnight | |
| Процесор | 6-core CPU with 2 performance and 4 efficiency cores, A15 Bionic chip, 4-core GPU, 16-core Neural Engine |
| RAM памет | 4GB |
| Хард диск | 128GB |
| Дисплей, inch | 4.7" (11.94 cm) |
| Резолюция | 1334x750 |
| Сензорен дисплей | Retina IPS LCD, 625 nits (typ), Ion-strengthened glass, oleophobic coating |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot |
| Операционна система | iOS |
| Други | IP67 dust/water resistant (up to 1m for 30 mins); In the Box: iPhone with iOS 15, USB-C to Lightning Cable, Documentation; (w/o USB Power Adapter and EarPods) |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 7 MP, f/2.2, HDR, Video 1080p@30/120fps; gyro-EIS |
| Камера, MP, задна | 12 MP, f/1.8 (wide), PDAF, OIS, Video 4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, HDR, OIS, stereo sound rec. |
| Светкавица | Quad-LED dual-tone flash, HDR, panorama |
| Сензори | Touch ID fingerprint sensor, Barometer, Three-axis gyro, Accelerometer, Proximity sensor, Ambient light sensor |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0, A2DP, LE |
| MP3 плейър | AAC, MP3, Apple Lossless, FLAC, Dolby Digital, and Dolby Digital Plus |
| MP4 плейър | HEVC, H.264, and ProRes |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | - |
| Брой SIM карти | Nano-SIM and/or eSIM |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Батерия, mAh | Li-Ion 2018 mAh, non-removable (6.96 Wh) |
| Размер | 138.4 x 67.3 x 7.3 mm |
| Тегло, g | 144 g |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

