Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Apple iPhone 7 32GB Silver
Apple iPhone 7 32GB Silver | ID - 80382
536.35€
1,049.01 лв. с ДДС
Процесор:
A10 Fusion chip with 64-bit architecture, Embedded M10 motion coprocessor
RAM памет:
2048MB
Хард диск:
32GB
Дисплей, inch:
4.7" (11.94 cm)
Резолюция:
1334x750
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15005267
Избери добавки:
Цена:
536.35 €/
1,049.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
58.03€/мес.
536.35 €/
1,049.01 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
58.03€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Apple iPhone 7 32GB Silver
536.35 €/
1,049.01 лв.
1,049.01 лв.
| Техническа характеристика на Apple iPhone 7 32GB Silver | |
| Процесор | A10 Fusion chip with 64-bit architecture, Embedded M10 motion coprocessor |
| RAM памет | 2048MB |
| Хард диск | 32GB |
| Дисплей, inch | 4.7" (11.94 cm) |
| Резолюция | 1334x750 |
| Сензорен дисплей | Multi-Touch display with IPS technology, 1400:1 contrast ratio (typical) |
| Операционна система | iOS |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Камера, MP, предна | 7 MP, f/2.2 aperture, 1080p HD video recording, face detection, Auto HDR |
| Камера, MP, задна | 12 MP, f/1.8 aperture, Digital zoom up to 5x, Optical image stabilization, Six-element lens, Panorama (up to 63 megapixels), Autofocus with Focus Pixels |
| Светкавица | LED flash |
| Сензори | Fingerprint, accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE |
| GPS / A-GPS | Assisted GPS and GLONASS |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac Wi-Fi with MIMO |
| Bluetooth | Bluetooth v4.2 |
| MP3 плейър | MP3/WAV/AAX+/AIFF/Apple Lossless player |
| MP4 плейър | MP4/H.264 player |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | Document editor |
| USB | - |
| Брой SIM карти | Nano-SIM |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Батерия, mAh | Non-removable Li-Ion 1960 mAh battery (7.45 Wh) |
| Размер | 67.1 x 138.3 x 7.1 |
| Тегло, g | 138 g. |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

