Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Apple iPhone 13 Pro 1TB Graphite
Apple iPhone 13 Pro 1TB Graphite | ID - 102771
1799.24€
3,519.01 лв. с ДДС
Процесор:
Hexa-core (2x3.22 GHz Avalanche + 4xX.X GHz Blizzard), Apple A15 Bionic (5 nm), Apple GPU (5-core graphics)
RAM памет:
6GB
Хард диск:
1000GB
Дисплей, inch:
6.1" (15.49 cm)
Резолюция:
2532x1170
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010688
Избери добавки:
Цена:
1799.24 €/
3,519.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
194.68€/мес.
1799.24 €/
3,519.01 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
194.68€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Apple iPhone 13 Pro 1TB Graphite
1799.24 €/
3,519.01 лв.
3,519.01 лв.
| Техническа характеристика на Apple iPhone 13 Pro 1TB Graphite | |
| Процесор | Hexa-core (2x3.22 GHz Avalanche + 4xX.X GHz Blizzard), Apple A15 Bionic (5 nm), Apple GPU (5-core graphics) |
| RAM памет | 6GB |
| Хард диск | 1000GB |
| Дисплей, inch | 6.1" (15.49 cm) |
| Резолюция | 2532x1170 |
| Сензорен дисплей | Super Retina XDR OLED, 120Hz, HDR10, Dolby Vision, 1000 nits (HBM), 1200 nits (peak) |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot |
| Операционна система | iOS |
| Други | In the Box: iPhone with iOS 15, USB-C to Lightning Cable, Documentation; (w/o USB Power Adapter and EarPods) |
| Цвят | Graphite |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | Dual 12 MP, f/2.2, 23mm (wide), 1/3.6" SL 3D, (depth/biometrics sensor): HDR; Video 4K@24/25/30/60fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS |
| Камера, MP, задна | Dual 12 MP, f/1.5, 26mm (wide), 1.9µm, dual pixel PDAF, sensor-shift OIS; 12 MP, f/2.8, PDAF, OIS, 3x optical zoom; 12 MP, f/1.8, PDAF; TOF 3D LiDAR scanner (depth); Video 4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, 10-bit HDR, Dolby Vision HDR (up to 60fps) |
| Светкавица | Dual-LED dual-tone flash, HDR (photo/panorama) |
| Сензори | Face ID, LiDAR Scanner, Barometer, Three-axis gyro, Accelerometer, Proximity sensor, Ambient light sensor |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0, A2DP, LE |
| MP3 плейър | AAC-LC, HE-AAC, HE-AAC v2, Protected AAC, MP3, Linear PCM, Apple Lossless, FLAC, Dolby Digital (AC-3), Dolby Digital Plus (E-AC-3), Dolby Atmos, and Audible (formats 2, 3, 4, Audible Enhanced Audio, AAX, and AAX+) |
| MP4 плейър | HEVC, H.264, MPEG-4 Part 2, and Motion JPEG |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB-C to Lightning Cable |
| Брой SIM карти | Single SIM (Nano-SIM and/or eSIM) |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Батерия, mAh | Li-Ion 3095 mAh, non-removable (12.11 Wh) |
| Размер | 146.7 x 71.5 x 7.7 mm |
| Тегло, g | 204 g |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

