Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Apple iPad mini 6 Wi-Fi 64GB - Space Grey
Apple iPad mini 6 Wi-Fi 64GB - Space Grey | ID - 106975
578.78€
1,132.00 лв. с ДДС
GPS:
-
TV Тунер:
-
Батерия:
Li-Ion, non-removable (19.3 Wh); Talk time Up to 10 h (multimedia)
Брой ядра:
Hexa Core
Процесор:
Apple A15 Bionic (5 nm), Hexa-core (2x2.93 GHz + 4xX.X GHz), Apple GPU (5-core)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15011295
Избери добавки:
Цена:
578.78 €/
1,132.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
62.62€/мес.
578.78 €/
1,132.00 лв.
цена с ДДС
Apple iPad mini 6 Wi-Fi 64GB - Space Grey
578.78 €/
1,132.00 лв.
1,132.00 лв.
| Техническа характеристика на Apple iPad mini 6 Wi-Fi 64GB - Space Grey | |
| GPS | - |
| TV Тунер | - |
| Батерия | Li-Ion, non-removable (19.3 Wh); Talk time Up to 10 h (multimedia) |
| Брой ядра | Hexa Core |
| Процесор | Apple A15 Bionic (5 nm), Hexa-core (2x2.93 GHz + 4xX.X GHz), Apple GPU (5-core) |
| Тип матрица | LED-backlit Multi-Touch display with IPS technology, Wide color display (P3), True Tone, Fingerprint-resistant oleophobic coating, Fully laminated, Antireflective coating, Supports Apple Pencil (2nd generation) |
| RAM памет | 4GB |
| Хард диск | 64GB |
| Резолюция | 2266x1488 |
| Безжична карта | 802.11ax Wi-Fi 6; simultaneous dual band (2.4GHz and 5GHz); HT80 with MIMO |
| Операционна система | iPadOS 15 |
| Други | Sensors: Touch ID, Three-axis gyro, Accelerometer, Barometer, Ambient light sensor |
| Цвят | Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Размер на дисплея, инч | 8.3" (21.08 cm) |
| Камера, предна | 12 MP, f/2.4, 122 (ultrawide), HDR, Video 1080p@25/30/60fps, gyro-EIS |
| Камера, задна | 12 MP, f/1.8, (wide), AF, Quad-LED dual-tone flash, HDR, panorama, Video 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120/240fps; gyro-EIS |
| Пренос на данни | no3G |
| HDMI | - |
| Тегло, kg | 0.293 kg |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| USB | USB-C port with support for: Charging, DisplayPort, USB 3.1 Gen 1 (up to 5Gb/s) |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Размер | 195.4 x 134.8 x 6.3 mm |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

