Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Компютър Apple IMAC 24 SILVER/8C CPU/8C GPU/8GB/256GB-ZEE/INT KB
Компютър Apple IMAC 24 SILVER/8C CPU/8C GPU/8GB/256GB-ZEE/INT KB | ID - 102736
1696.47€
3,318.01 лв. с ДДС
Монитор:
24" (60.96 cm) 4480-by-2520 resolution at 218 pixels per inch with support for 1 billion colors, 500 nits brightness, Wide color (P3), True Tone technology
Процесор:
Apple M1 (8 Core) 3.20 GHz, 8C GPU
RAM памет:
8GB unified memory
OS:
macOS
Кутия:
All-in-One
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010682
Избери добавки:
Цена:
1696.47 €/
3,318.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
183.56€/мес.
1696.47 €/
3,318.01 лв.
цена с ДДС
Компютър Apple IMAC 24 SILVER/8C CPU/8C GPU/8GB/256GB-ZEE/INT KB
1696.47 €/
3,318.01 лв.
3,318.01 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Apple IMAC 24 SILVER/8C CPU/8C GPU/8GB/256GB-ZEE/INT KB | |
| Монитор | 24" (60.96 cm) 4480-by-2520 resolution at 218 pixels per inch with support for 1 billion colors, 500 nits brightness, Wide color (P3), True Tone technology |
| Процесор | Apple M1 (8 Core) 3.20 GHz, 8C GPU |
| RAM памет | 8GB unified memory |
| Операционна система | macOS |
| Кутия | All-in-One |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Apple M1 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256GB |
| Звук | High-fidelity six-speaker system with force-cancelling woofers, Wide stereo sound, Studio-quality three-mic array with high signal-to-noise ratio and directional beamforming |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 2 USB 3 ports (up to 10Gb/s) |
| HDMI порт | - |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt / USB 4 ports with support for: DisplayPort, Thunderbolt 3 (up to 40Gb/s), USB 4 (up to 40Gb/s), USB 3.1 Gen 2 (up to 10Gb/s), Thunderbolt 2, HDMI, DVI, and VGA supported using adapters (sold separately) |
| Аудио портове | 3.5 mm headphone jack |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | 1080p FaceTime HD camera with M1 image signal processor |
| Windows OS | - |
| Памет, слотове | - |
| Чипсет | Apple M1 chip |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Magic Keyboard with Touch ID, Magic Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 54.7 x 14.7 x 46.1 cm |
| Мрежа | Gigabit Ethernet, 802.11ax Wi-Fi 6 wireless networking, Bluetooth 5.0 |
| Видео карта, GB | - |
| Видео карта, тип | Integrated 8-core GPU |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

