Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Компютър Apple 27-inch iMac Retina 5K: 6C i5 3.3GHz/8GB/512GB SSD/Radeon Pro 5300
Компютър Apple 27-inch iMac Retina 5K: 6C i5 3.3GHz/8GB/512GB SSD/Radeon Pro 5300 | ID - 100938
2268.09€
4,436.00 лв. с ДДС
Монитор:
27" (68.58 cm) Retina 5K 5120x2880
Процесор:
Intel Core i5-10600 3.30 GHz, 12 MB cache
RAM памет:
8GB of 2666MHz (2x4GB)
Видео карта:
Radeon Pro 5300
OS:
macOS Catalina
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010188
Избери добавки:
Цена:
2268.09 €/
4,436.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
245.41€/мес.
2268.09 €/
4,436.00 лв.
цена с ДДС
Компютър Apple 27-inch iMac Retina 5K: 6C i5 3.3GHz/8GB/512GB SSD/Radeon Pro 5300
2268.09 €/
4,436.00 лв.
4,436.00 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Apple 27-inch iMac Retina 5K: 6C i5 3.3GHz/8GB/512GB SSD/Radeon Pro 5300 | |
| Монитор | 27" (68.58 cm) Retina 5K 5120x2880 |
| Процесор | Intel Core i5-10600 3.30 GHz, 12 MB cache |
| RAM памет | 8GB of 2666MHz (2x4GB) |
| Видео карта | Radeon Pro 5300 |
| Операционна система | macOS Catalina |
| Други | Без кирилизация на клавиатурата. |
| Кутия | All-in-One |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Звук | Stereo speakers, Studio-quality three-mic array with high signal-to-noise ratio and directional beamforming |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 4 USB-A |
| HDMI порт | - |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 3 (USB-C) ports with support for: DisplayPort, Thunderbolt (up to 40 Gbps), USB 3.1 Gen 2 (up to 10 Gbps), Thunderbolt 2, HDMI, DVI, and VGA supported using adapters (sold separately) |
| Аудио портове | headphone jack |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | SDXC card slot |
| Web камера, MP | 1080p FaceTime HD camera |
| Windows OS | - |
| Памет, слотове | four SO-DIMM slots, user accessible |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Magic Keyboard, Magic Mouse 2 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 65.0 x 20.3 x 51.6 |
| Мрежа | 10/100/1000BASE-T Gigabit Ethernet, 802.11ac Wi-Fi wireless networking, IEEE 802.11a/b/g/n compatible, Bluetooth 5.0 |
| Видео карта, GB | 4GB GDDR6 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

