Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Apple 12.9-inch iPad Pro (6th) Cellular 128GB - Silver
Apple 12.9-inch iPad Pro (6th) Cellular 128GB - Silver | ID - 109933
1551.77€
3,035.00 лв. с ДДС
GPS:
GPS/GNSS, Cellular
TV Тунер:
-
Батерия:
Built-in 40.88-watt-hour rechargeable lithium-polymer battery, Up to 10 hours of surfing the web on Wi-Fi or watching video, Charging via power adapter or USB-C to computer system, Up to 9 hours of surfing the web using cellular data network
Брой ядра:
Octa Core
Процесор:
Octa Core 3.49 GHz, Chipset Apple M2, GPU Apple GPU (10-core graphics)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15011775
Избери добавки:
Цена:
1551.77 €/
3,035.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
167.90€/мес.
1551.77 €/
3,035.00 лв.
цена с ДДС
Apple 12.9-inch iPad Pro (6th) Cellular 128GB - Silver
1551.77 €/
3,035.00 лв.
3,035.00 лв.
| Техническа характеристика на Apple 12.9-inch iPad Pro (6th) Cellular 128GB - Silver | |
| GPS | GPS/GNSS, Cellular |
| TV Тунер | - |
| Батерия | Built-in 40.88-watt-hour rechargeable lithium-polymer battery, Up to 10 hours of surfing the web on Wi-Fi or watching video, Charging via power adapter or USB-C to computer system, Up to 9 hours of surfing the web using cellular data network |
| Брой ядра | Octa Core |
| Процесор | Octa Core 3.49 GHz, Chipset Apple M2, GPU Apple GPU (10-core graphics) |
| Тип матрица | Liquid Retina XDR display, mini-LED backlit Multi-Touch display with IPS technology, ProMotion technology, Wide color display (P3), True Tone display, Fingerprint-resistant oleophobic coating |
| RAM памет | 8GB |
| Хард диск | 128GB |
| Резолюция | 2732x2048 |
| Безжична карта | Wi-Fi 6E (802.11ax) with 2x2 MIMO, simultaneous dual band (2.4GHz and 5GHz) |
| Операционна система | iPadOS 16.1 |
| Други | Sensors: Face ID, LiDAR Scanner, Three-axis gyro, Accelerometer, Barometer, Ambient light sensor |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Размер на дисплея, инч | 12.9" (32.77 cm) |
| Камера, предна | 12 MP, f/2.4, 122 (ultrawide), Face detection, HDR, panorama, Video 1080p@25/30/60fps, gyro-EIS, HDR |
| Камера, задна | Dual: 12 MP, f/1.8, (wide), 1/3", 1.22µm, dual pixel PDAF; 10 MP, f/2.4, 125 (ultrawide); TOF 3D LiDAR scanner (depth); Quad-LED dual-tone flash, HDR; Video 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120/240fps; gyro-EIS, ProRes, Cinematic mode (4K, 1080p) |
| Пренос на данни | 5G |
| HDMI | - |
| Тегло, kg | 0.685 kg |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB | Thunderbolt / USB 4 port with support for: Charging, DisplayPort, Thunderbolt 3 (up to 40Gb/s), USB 4 (up to 40Gb/s), USB 3.1 Gen 2 (up to 10Gb/s) |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Размер | 214.9 x 280.6 x 6.4 mm |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

