Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Acer Vero AV15-53P-56U4
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Acer Vero AV15-53P-56U4 | ID - 116709
598.21€
1,170.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5-1335U 3.40 GHz, 12 MB cache
RAM памет:
16GB on board
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel Wireless Wi-Fi 6E AX211
OS:
No OS
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15013147
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп Dell Latitude 7320 Carbon Fiber Back
394.00 €
Лаптоп HP EliteBook x360 1030 G2
229.00 €
Лаптоп HP EliteBook 840 G6
264.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T15p Gen 1
633.49 €
HP ZBook 8 G1i AI 16" Pike Silver
3,858.72 €
Лаптоп Microsoft Surface Laptop 3 1867 Platinum
609.00 €
Asus Strix G16 G615JMR-RV063
1,945.47 €
Asus Strix G16 G615LW-S5029W
3,788.16 €
Acer Vero AV15-53P-56U4
598.21 €/
1,170.00 лв.
1,170.00 лв.
| Техническа характеристика на Acer Vero AV15-53P-56U4 | |
| Процесор | Intel Core i5-1335U 3.40 GHz, 12 MB cache |
| RAM памет | 16GB on board |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel Wireless Wi-Fi 6E AX211 |
| Операционна система | No OS |
| Цвят | Green |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.74 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBNVMePCIe |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | Acer TrueHarmony technology for lower distortion, wider frequency range, headphone-like audio and powerful sound |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 2 USB Type-C, 2 USB 3.2 Gen 1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 3.5 mm headphone/speaker jack, |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | FHD USB camera with shutter + mic |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 50 Wh 3-cell Li-ion battery |
| Памет, слотове | - |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.0 x 23.7 x 1.8 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| IPS матрица | IPS |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel UHD Graphics |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




