Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- Acer Predator X27Ubmiipruzx
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Acer Predator X27Ubmiipruzx | ID - 118614
634.51€
1,240.99 лв. с ДДС
Размер на екрана, inch:
27" (68.58 cm)
Резолюция:
2560x1440
Вид на екрана:
Flat
Честота на опресняване, Hz:
240Hz
Време за реакция, ms:
0.01ms
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15013612
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Монитор Philips 241B4L
53.00 €
Монитор Samsung LS37D800UA 37" VA LED ViewFinity S8 S80UD UHD 16:9 350:1 5ms
529.00 €
Монитор LG 32GX850A-B
1,159.00 €
Монитор Dell P2426
204.00 €
Монитор Terra 2230W PV
40.00 €
Монитор BenQ SW321C 32" IPS
2,014.00 €
Геймърски монитор Acer Nitro VG270UGbmiipx
174.00 €
Монитор Samsung LS32BG750NP 32" Odyssey Neo G7
669.00 €
Acer Predator X27Ubmiipruzx
634.51 €/
1,240.99 лв.
1,240.99 лв.
Техническа характеристика на Acer Predator X27Ubmiipruzx, UM.HXXEE.001 |
|
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Вид на екрана | Flat |
| Честота на опресняване, Hz | 240Hz |
| Време за реакция, ms | 0.01ms |
| Сензорен дисплей | - |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Яркост, cd/m2 | 1000cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 500 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178/178 |
| Тунер | - |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| VGA | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 60.4 x 26.7 x 41.9 (56.9 cm) |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Web камера, MP | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Стандарт | Eyesafe 2.0 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| Вградени говорители | 5W x 2 |
| Рамка | ZeroFrame |
| Технология | OLED |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Последователно свързване | - |
| USB-C | 1 USB-C (90W) |
| USB хъб | 2 USB 3.2 |
| Наклон | -5° ~ 25° |
| Хоризонтално завъртане | ± 25° |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

