Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Acer Predator Triton 900
Лаптоп Acer Predator Triton 900 | ID - 93835
3979.90€
7,784.01 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i9-9980HK 2.40 GHz, 16 MB cache
RAM памет:
32768MB 2666MHz
Видео карта:
NVIDIA GeForce RTX 2080
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
WiFi(AX)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15007722
Избери добавки:
Цена:
3979.90 €/
7,784.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
430.63€/мес.
3979.90 €/
7,784.01 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Acer Predator Triton 900
3979.90 €/
7,784.01 лв.
7,784.01 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Acer Predator Triton 900 | |
| Процесор | Intel Core i9-9980HK 2.40 GHz, 16 MB cache |
| RAM памет | 32768MB 2666MHz |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 2080 |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | WiFi(AX) |
| Операционна система | Windows 10 Home |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 4.50 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i9 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB |
| Дисплей, inch | 17.3" (43.94 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, МВ | 8192MB гDDR6 |
| Звук | Waves MaxxAudio |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB 2.0, 2 USB 3.0, 1 USB Type-C |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Audio Jack / Headphone |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | Full HD Web Camera |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4-cell Li-Ion 4670 mAh |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 42.8 x 30.3 x 2.4 |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

