Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Acer Predator
Лаптоп Acer Predator | ID - 101314
1767.02€
3,455.99 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i7-11800H 2.30 GHz, 24 MB cache
RAM памет:
16GB 3200GHz (1x16GB)
Видео карта:
NVIDIA GeForce RTXTM 3070
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Wi-Fi 802.11AX
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010278
Избери добавки:
Цена:
1767.02 €/
3,455.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
191.19€/мес.
1767.02 €/
3,455.99 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Acer Predator
1767.02 €/
3,455.99 лв.
3,455.99 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Acer Predator | |
| Процесор | Intel Core i7-11800H 2.30 GHz, 24 MB cache |
| RAM памет | 16GB 3200GHz (1x16GB) |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTXTM 3070 |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11AX |
| Операционна система | Windows 10 Home |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 2.90 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GBNVMe |
| Дисплей, inch | 17.3" (43.94 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | DTS X:Ultra Audio, featuring optimized Bass, Loudness, Speaker Protection with up to 6 custom content modes by smart amplifier |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1, 1 USB Type-C (Thunderbolt 4), 1 USB 3.2 Gen 2 with power-off charging |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | Mini DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Headset/speaker jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | Webcam |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 59 Wh 4-cell Li-ion battery, 3-pin 230 W 5.5 PHY AC adapter |
| Памет, слотове | upgradable to 32 GB using two soDIMM modules (1 slot free) |
| Чипсет | Mobile Intel HM570 PCH Chipset |
| Сигурност | Kensington lock slot |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 39.8 x 27.5 x 2.7 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps |
| Bluetooth | Bluetooth |
| IPS матрица | IPS |
| Видео карта, GB | 8GB GDDR6 |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

