Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Acer One 10 S1002
Лаптоп Acer One 10 S1002 | ID - 56659
125.27€
245.01 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Atom Z3735F 1.33 GHz, 2 MB cache
RAM памет:
1024MB
Видео карта:
Intel HD Graphics
Сензорен дисплей:
5-finger touch
Безжична карта:
802.11b/g/n wireless LAN
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15000011
Избери добавки:
Цена:
125.27 €/
245.01 лв.
Не ти достигат още 27.73€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
13.55€/мес.
125.27 €/
245.01 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Acer One 10 S1002
125.27 €/
245.01 лв.
245.01 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Acer One 10 S1002 | |
| Процесор | Intel Atom Z3735F 1.33 GHz, 2 MB cache |
| RAM памет | 1024MB |
| Видео карта | Intel HD Graphics |
| Сензорен дисплей | 5-finger touch |
| Безжична карта | 802.11b/g/n wireless LAN |
| Операционна система | Windows 10 |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 0.64 kg (1.41 lbs.) with 2-cell battery pack, pad only, 1.19 kg (2.62 lbs.) with 2-cell battery pack, pad and dock |
| Процесор, серия | Intel Atom |
| Памет, тип | DDR3L |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 32GB eMMC |
| Дисплей, inch | 10.1" (25.65 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1280x800 |
| Дисплей, тип | Glare |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | Two built-in stereo speakers, Built-in digital microphone |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB port, 1 Micro USB connector |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | HDMI micro connector |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Headset/speaker jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Конектор за допълнителна батерия | - |
| Четец за карти | microSD card slot |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | Webcam |
| Клавиатура, тип | Standart Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 20.29 Wh 5740 mAh 3.8 V 2-cell Li-polymer battery pack, Battery life up to 8 hours |
| Памет, слотове | - |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

