Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Acer Iconia Talk 7 B1-733
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Acer Iconia Talk 7 B1-733 | ID - 56656
126.80€
248.00 лв. с ДДС
GPS:
GPRS / EDGE: Multi-slot class 12
TV Тунер:
-
Батерия:
12.92 Wh 3400 mAh 3.8 V 1-cell Li-ion battery pack, Battery life up to 8 hours
Брой ядра:
Quad Core
Процесор:
MTK MT8321 quad-core Cortex A7 1.3 GHz
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15000008
Избери добавки:
Acer Iconia Talk 7 B1-733
126.80 €/
248.00 лв.
248.00 лв.
| Техническа характеристика на Acer Iconia Talk 7 B1-733 | |
| GPS | GPRS / EDGE: Multi-slot class 12 |
| TV Тунер | - |
| Батерия | 12.92 Wh 3400 mAh 3.8 V 1-cell Li-ion battery pack, Battery life up to 8 hours |
| Брой ядра | Quad Core |
| Процесор | MTK MT8321 quad-core Cortex A7 1.3 GHz |
| Тип матрица | IPS (In-Plane Switching), high-brightness LED-backlit TFT LCD |
| RAM памет | 1024MB DDR3L |
| Хард диск | 16GB eMMC |
| Резолюция | 1280x720 |
| Безжична карта | 802.11b/g/n wireless LAN |
| Операционна система | Android 6.0 Marshmallow |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер на дисплея, инч | 7.0" (17.78 cm) |
| Камера, предна | 2 MP (1600 x 1200) resolution, 720p HD audio/video recording |
| Камера, задна | 5 MP (2560 x 1920) resolution, 1080p Full HD audio/video recording |
| Пренос на данни | 3G |
| HDMI | - |
| Тегло, kg | 0.270 kg |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| USB | Micro USB port |
| Слот за карти | microSD |
| Максимална памет, GB | up to 128GB |
| Размер | 102.0 x 191.7 x 9.3 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства



