Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Acer Iconia B1-850
Acer Iconia B1-850 | ID - 56651
116.57€
227.99 лв. с ДДС
GPS:
yes
TV Тунер:
-
Батерия:
17.5 Wh 4600 mAh 3.8 V 1-cell Li-ion battery pack
Брой ядра:
Quad Core
Процесор:
MTK MT8163 Quad-Core Cortex A53 (1.30 GHz)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15000003
Избери добавки:
Цена:
116.57 €/
227.99 лв.
Не ти достигат още 36.43€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
12.61€/мес.
116.57 €/
227.99 лв.
цена с ДДС
Acer Iconia B1-850
116.57 €/
227.99 лв.
227.99 лв.
| Техническа характеристика на Acer Iconia B1-850 | |
| GPS | yes |
| TV Тунер | - |
| Батерия | 17.5 Wh 4600 mAh 3.8 V 1-cell Li-ion battery pack |
| Брой ядра | Quad Core |
| Процесор | MTK MT8163 Quad-Core Cortex A53 (1.30 GHz) |
| Тип матрица | IPS (In-Plane Switching) technology, 16:10 aspect ratio |
| RAM памет | 1024MB DDR3L |
| Хард диск | 16GB eMMC |
| Резолюция | 1280x800 |
| Безжична карта | 802.11a/b/g/n |
| Операционна система | Android 5.1 (Lollipop) |
| Цвят | White |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер на дисплея, инч | 8.0" (20.32 cm) |
| Камера, предна | 2MP, 1600 x 1200 resolution, 720p HD audio/video recording |
| Камера, задна | 5MP, 2560 x 1920 resolution, 1080p Full HD audio/video recording |
| Пренос на данни | no3G |
| HDMI | - |
| Тегло, kg | 0.340 kg |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| USB | Micro USB 2.0 Type B |
| Слот за карти | micro SD Card (SDXC) |
| Максимална памет, GB | up to 128GB |
| Размер | 126.3 x 210.7 x 9.1 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)
