Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Acer Iconia A3-A40
Acer Iconia A3-A40 | ID - 56650
229.06€
448.00 лв. с ДДС
GPS:
GPS
TV Тунер:
-
Батерия:
6100 mAh battery
Брой ядра:
Quad Core
Процесор:
Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15000002
Избери добавки:
Цена:
229.06 €/
448.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
24.78€/мес.
229.06 €/
448.00 лв.
цена с ДДС
Acer Iconia A3-A40
229.06 €/
448.00 лв.
448.00 лв.
| Техническа характеристика на Acer Iconia A3-A40 | |
| GPS | GPS |
| TV Тунер | - |
| Батерия | 6100 mAh battery |
| Брой ядра | Quad Core |
| Процесор | Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 |
| Тип матрица | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| RAM памет | 2048MB DDR3L |
| Хард диск | 64GB eMMC |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Безжична карта | 802.11n |
| Операционна система | Android 6.0 Marshmallow |
| Цвят | Blue |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер на дисплея, инч | 10.1" (25.65 cm) |
| Камера, предна | 2MP |
| Камера, задна | 5MP |
| Пренос на данни | no3G |
| HDMI | micro HDMI |
| Тегло, kg | 0.529 |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| USB | microUSB v2.0 |
| Слот за карти | MicroSD |
| Максимална памет, GB | up to 128GB |
| Размер | 259.0 x 167.0 x 8.9 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)
