Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Acer Aspire Swift 7 Ultrabook
Лаптоп Acer Aspire Swift 7 Ultrabook | ID - 56704
868.68€
1,698.99 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5-7Y54 1.20 GHz, 4 MB cache
RAM памет:
8192MB
Видео карта:
Intel HD Graphics 615
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
802.11a/b/g/n/ac
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15000056
Избери добавки:
Цена:
868.68 €/
1,698.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
93.99€/мес.
868.68 €/
1,698.99 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Acer Aspire Swift 7 Ultrabook
868.68 €/
1,698.99 лв.
1,698.99 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Acer Aspire Swift 7 Ultrabook | |
| Процесор | Intel Core i5-7Y54 1.20 GHz, 4 MB cache |
| RAM памет | 8192MB |
| Видео карта | Intel HD Graphics 615 |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | 802.11a/b/g/n/ac |
| Операционна система | Windows 10 |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло, kg | 1.13 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | LPDDR3 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256GB |
| Дисплей, inch | 13.3" (33.78 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Glare (Acer CineCrystal) |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | Two built-in microphones, Two built-in stereo speakers |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | yes |
| USB порт | 1 USB Type-C port, supports DisplayPort over USB-C and DC-in, 1 USB Type-C port with DC-in |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | - |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| FireWire (1394) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | Headphone/speaker jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Конектор за допълнителна батерия | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | HD Cam |
| Клавиатура, тип | Standart Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 42.66 Wh 2770 mAh 15.4 V 4-cell Li-ion battery pack |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

