Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Acer Aspire C27-195ES
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Acer Aspire C27-195ES | ID - 127520
1040.48€
2,035.00 лв. с ДДС
Монитор:
27" (68.58 cm) FHD (1920x1080) AG IPS non touch
Процесор:
Intel Core Ultra 7 155U 1.20 GHz, 12 MB cache
RAM памет:
32GB 5600MHz (2x16GB)
OS:
No OS
Други:
Panel tiltable: -5° bis 25°, swiveling: +/- 30°, height-adjustable: 120mm
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15014923
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Компютър Dell OptiPlex 7080
335.00 €
Компютър Yealink MCore
260.00 €
Компютър HP ProDesk 600 G5 SFF
291.00 €
Компютър HP ProDesk 400 G6 SFF
291.00 €
Компютър HP ProDesk 400 G1 SFF
68.00 €
Компютър HP Compaq 6005 Pro SFF
77.72 €
Компютър Lenovo ThinkCentre M70q
417.00 €
Компютър Dell OptiPlex 7050
122.00 €
Acer Aspire C27-195ES
1040.48 €/
2,035.00 лв.
2,035.00 лв.
| Техническа характеристика на Acer Aspire C27-195ES | |
| Монитор | 27" (68.58 cm) FHD (1920x1080) AG IPS non touch |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 155U 1.20 GHz, 12 MB cache |
| RAM памет | 32GB 5600MHz (2x16GB) |
| Операционна система | No OS |
| Други | Panel tiltable: -5° bis 25°, swiveling: +/- 30°, height-adjustable: 120mm |
| Кутия | All-in-One |
| Цвят | Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GBM.2PCIe |
| Звук | Built-in stereo speakers, DTS Audio |
| M.2 слот | 2 M.2 (SSD) |
| USB порт | 3 USB 3.2 Gen 2 Type A, 1 USB 3.2 Gen 2 Type C, 1 USB 2.0 Type A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Audio ports back |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | Integrated 5MP FHD webcam |
| Windows OS | - |
| Памет, слотове | - |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Wireless keyboard, Wireless mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 61.3 x 3.7 x 44.6 cm |
| Мрежа | Gigabit-LAN, Intel Wi-Fi 7, Bluetooth 5.3 |
| Видео карта, GB | - |
| Видео карта, тип | Integrated Intel Graphics |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




