Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Компютър Acer Aspire C22-720
Компютър Acer Aspire C22-720 | ID - 56735
458.63€
897.00 лв. с ДДС
Монитор:
21.5" (54.61 cm) FullHD (1920x1080)
Процесор:
Intel Pentium J3710 1.60 GHz, 2 MB cache
RAM памет:
4096MB 1600MHz
Видео карта:
Intel HD Graphics 405
OS:
Free DOS
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15000087
Избери добавки:
Цена:
458.63 €/
897.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
49.62€/мес.
458.63 €/
897.00 лв.
цена с ДДС
Компютър Acer Aspire C22-720
458.63 €/
897.00 лв.
897.00 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Acer Aspire C22-720 | |
| Монитор | 21.5" (54.61 cm) FullHD (1920x1080) |
| Процесор | Intel Pentium J3710 1.60 GHz, 2 MB cache |
| RAM памет | 4096MB 1600MHz |
| Видео карта | Intel HD Graphics 405 |
| Операционна система | Free DOS |
| Кутия | All-in-One |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор, серия | Intel Pentium |
| Памет, тип | DDR3L |
| Твърд диск, GB | 1000GB 5.4krpm |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | Built-in stereo speakers |
| USB порт | 2 USB 2.0, 2 USB 3.0 |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | - |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| FireWire (1394) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | Audio jacks |
| VGA конектор | - |
| Четец за карти | Card Reader |
| Web камера, MP | 1 MP HD USB external webcam |
| Windows OS | - |
| Памет, слотове | up to 8GB |
| Модем | - |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| RJ-11 порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Keyboard&Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 49.7 x 0.8 x 33.9 without stand |
| Мрежа | Gigabit Ethernet, 802.11ac |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

