Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Acer Aspire 7
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Acer Aspire 7 | ID - 117297
696.89€
1,363.00 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5-12450H 3.30 GHz, 12 MB cache
RAM памет:
16GB 3200MHz
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Wireless-Wi-Fi AX
OS:
No OS
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15013278
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Лаптоп Dell Latitude 7310
364.00 €
Лаптоп HP ProBook 440 G7
279.00 €
Лаптоп Dell Latitude 7390
204.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T480
274.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad Yoga 11e (5th Gen)
111.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T495
259.00 €
Лаптоп HP EliteBook x360 830 G8
419.00 €
Лаптоп Microsoft Surface Laptop 1769 Platinum
184.00 €
Acer Aspire 7
696.89 €/
1,363.00 лв.
1,363.00 лв.
| Техническа характеристика на Acer Aspire 7 | |
| Процесор | Intel Core i5-12450H 3.30 GHz, 12 MB cache |
| RAM памет | 16GB 3200MHz |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Wireless-Wi-Fi AX |
| Операционна система | No OS |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 2.10 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBNVMe |
| Дисплей, inch | 15.6'' (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | Two built-in stereo speakers and microphones |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 3 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Headset/speaker jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | HD Cam + Mic |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 50 Wh 3-cell Li-ion battery; 135 W AC adapter |
| Памет, слотове | 1 slot |
| Сигурност | Kensington lock slot |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.2 x 23.7 x 2 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 60 Hz |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| IPS матрица | IPS |
| Видео карта, GB | 4GB GDDR6 |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




