Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- Access point ZyXEL WAX630S
Access point ZyXEL WAX630S | ID - 138573
389.00€
760.82 лв. с ДДС
Интерфейс:
1 x 1/2.5 Gbps LAN, 1 x 1 Gbps LAN
Управление:
Nebula Cloud managed/controller-managed/standalone; ZON Utility
Захранване:
PoE (802.3) at: power draw 19.5 W; DC input: 12 VDC 2 A
Стандарт:
IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a
Други:
Pv6, VLANs, WMM, U-APSD
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15018076
Избери добавки:
Цена:
389.00 €/
760.82 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
389.00 €/
760.82 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Access point ZyXEL WAX630S
389.00 €/
760.82 лв.
760.82 лв.
|
|
| Интерфейс | 1 x 1/2.5 Gbps LAN, 1 x 1 Gbps LAN |
| Управление | Nebula Cloud managed/controller-managed/standalone; ZON Utility |
| Захранване | PoE (802.3) at: power draw 19.5 W; DC input: 12 VDC 2 A |
| Стандарт | IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a |
| Други | Pv6, VLANs, WMM, U-APSD |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Сигурност | WEP/WPA/WPA2-PSK/WPA3; Access management: L2-isolation/MAC filtering/Rogue AP detection |
| Тегло, g | 530 g |
| Скорост | 2.4 GHz: 575 Mbps; 5 GHz: 2400 Mbps |
| Антена | 4x4 + 2x2 smart antenna |
| Размери, mm | 180 x 180 x 39 mm |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)



