Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- Access point Asus Business PoE Access Point ExpertWiFi EBA63 + , wall mounting/ceiling,White
Access point Asus Business PoE Access Point ExpertWiFi EBA63 + , wall mounting/ceiling,White | ID - 136314
75.00€
79.00€
/ 146.69 лв. с ДДС
-5%
Интерфейс:
1x10/100/1000 Gigabit Ethernet Port (support PoE)
Захранване:
802.3af PoE, 12V with max. 1.5 A current DC (power adapter included)
Стандарт:
IEEE 802.11a/b/g, WiFi 4 (802.11n), WiFi 5 (802.11ac), WiFi 6 (802.11ax)
Други:
Wall/Ceiling Mount
Статус:
Нов
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015819
Избери добавки:
Цена:
79.00 €
75.00 €/
146.69 лв.
Не ти достигат още 78.00€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
ПРОЛЕТНА ОФЕРТА
79.00 €
75.00 €/
146.69 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Access point Asus Business PoE Access Point ExpertWiFi EBA63 + , wall mounting/ceiling,White
79.00
€
75.00 €/
146.69 лв.
146.69 лв.
Техническа характеристика на Access point Asus Business PoE Access Point ExpertWiFi EBA63 + , wall mounting/ceiling,White, 90IG0880-MO3C00 |
|
| Интерфейс | 1x10/100/1000 Gigabit Ethernet Port (support PoE) |
| Захранване | 802.3af PoE, 12V with max. 1.5 A current DC (power adapter included) |
| Стандарт | IEEE 802.11a/b/g, WiFi 4 (802.11n), WiFi 5 (802.11ac), WiFi 6 (802.11ax) |
| Други | Wall/Ceiling Mount |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Сигурност | WPA/WPA2/WPA3-Personal, WPA/WPA2-Enterprise, WPS, SSH |
| Тегло, g | 426 g |
| Скорост | WiFi 6 (802.11ax) (5GHz): up to 2402 Mbps, WiFi 6 (802.11ax) (2.4GHz): up to 574 Mbps, WiFi 5 (802.11ac): up to 1734 Mbps, WiFi 4 (802.11n): up to 300 Mbps, 802.11g: up to 54 Mbps, 802.11b: up to 11 Mbps, 802.11a: up to 54 Mbps |
| Антена | 4x internal antenna |
| Размери, mm | 160 x 160 x 42 mm |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)









