Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- ZyXEL XMG1915-10EP
ZyXEL XMG1915-10EP | ID - 128513
302.17€
590.99 лв. с ДДС
Захранване:
Input voltage of AC: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 230.81W
Статус:
Нов
Гаранция:
12 месеца
Сигурност:
Layer 2 MAC filtering; Static MAC forwarding; SSH v2; SSL; Port isolation/security; MAC freeze; CPU protection; SHA2 HTTPS Certification; Login authentication by RADIUS; RADIUS accounting; Authorization on RADIUS; Multiple RADIUS servers; DHCP Snooping
Размер:
250 x 104 x 27 mm
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015062
Избери добавки:
Цена:
302.17 €/
590.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
302.17 €/
590.99 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
ZyXEL XMG1915-10EP
302.17 €/
590.99 лв.
590.99 лв.
| Техническа характеристика на ZyXEL XMG1915-10EP | |
| Захранване | Input voltage of AC: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 230.81W |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Сигурност | Layer 2 MAC filtering; Static MAC forwarding; SSH v2; SSL; Port isolation/security; MAC freeze; CPU protection; SHA2 HTTPS Certification; Login authentication by RADIUS; RADIUS accounting; Authorization on RADIUS; Multiple RADIUS servers; DHCP Snooping |
| Размер | 250 x 104 x 27 mm |
| Управление | Standalone management by Web interface; Cloud management by Nebula Control Center; Management through Web, SNMP; Firmware upgrade by FTP/Web; Configuration saving and retrieving; Multiple login supported; DHCP |
| Суич, тип | Fixed Port |
| Общ брой портове | 10 |
| Основни портове, тип | 8 x Multi-Gigabit (100M/1G/2.5G) RJ-45 PoE++ (60 W) |
| Power Over Ethernet (PoE) | 8x PoE++ (IEEE 802.3bt, 60W), Total PoE budget:130W |
| Uplink портове | 2 x 1G SFP/10G SFP+ |
| Свободни (10GB) слотове | No |
| Stackable | No |
| Fans | Fanless |
| Routing | Static, Routing table: 8 |
| Памет (Flash, RAM) | Flash/RAM: 32 MB/256 MB; Packet buffer (byte): 1.5 MB |
| Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps | 80 Gbps |
| Пропускателна способност, Mpps | 59.5 Mpps |
| MAC адреси | 16 K |
| VLAN (брой, стандарти) | 802.1Q Static VLANs/Dynamic VLANs: 1 K/4 K; Port-based VLAN; Voice VLAN; VLAN trunking; MAC-based VLAN; Vendor ID based VLAN; VLAN routing |
| QoS | No. of hardware queues per port: 8; 802.1p queuing methods: SPQ, WRR, WFQ; Storm control: broadcast, multicast, unknown unicast (DLF); Port-based rate limiting (ingress/ egress); DiffServ (DSCP) |
| L2 мрежови стандарти | IEEE 802.3ab/bz/ae/az |
| L3 мрежови стандарти | 802.1p, ICMPv6, IGMP |
| IPv6 functionality | IP interface (IPv4/IPv6): 8/8; IPv6 over Ethernet; IPv6 addressing architecture; Dual stack; ICMPv6; MTU; DHCPv6; DAD; DHCP client IPv6; NTP Server (IPv4/IPv6) |
| Опция за монтаж | Wall-mount |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




