Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- ZyXEL WAX300H
ZyXEL WAX300H | ID - 126747
104.30€
203.99 лв. с ДДС
Интерфейс:
1x 10/100/1000M uplink; 3x 10/100/1000M downlink (including one PoE PSE)
Захранване:
PoE (802.3at): power draw 19 W(include 5W for PoE PSE); IEEE802.3at: Unrestricted
Стандарт:
IEEE802.11 ax/ac/n/g/b/a
Други:
IPv6, VLANs, WMM, U-APSD
Статус:
Нов
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15014795
Избери добавки:
Цена:
104.30 €/
203.99 лв.
Не ти достигат още 48.70€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
104.30 €/
203.99 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
ZyXEL WAX300H
104.30 €/
203.99 лв.
203.99 лв.
| Техническа характеристика на ZyXEL WAX300H | |
| Интерфейс | 1x 10/100/1000M uplink; 3x 10/100/1000M downlink (including one PoE PSE) |
| Захранване | PoE (802.3at): power draw 19 W(include 5W for PoE PSE); IEEE802.3at: Unrestricted |
| Стандарт | IEEE802.11 ax/ac/n/g/b/a |
| Други | IPv6, VLANs, WMM, U-APSD |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Сигурност | WPA/WPA2/WPA3; Authentication: IEEE 802.1X, RADIUS; Access management: L2-isolation, MAC filtering, Rogue AP detection |
| Тегло, g | 310 g |
| Скорост | 2.4GHz: 575 Mbps; 5GHz: 2400 Mbps |
| Антена | Internal Antenna; Antenna gain: 2.4 GHz: 3 dBi, 2X2:2SS; 5 GHz: 4 dBi, 2x2:2SS; MU-MIMO |
| Управление | Nebula cloud managed, Controller-managed, Standalone; ZON Utility; Web UI/CLI |
| Размери, mm | 173 x 97 x 29 mm |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




