Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- Рутери
- ZyXEL SCR CLOUD Router - 4*GbE LAN
ZyXEL SCR CLOUD Router - 4*GbE LAN | ID - 119014
177.42€
347.00 лв. с ДДС
Управление:
Cloud managed; Firmware upgrade, Unattended configuration backup and restore in the cloud, Live tools
Стандарт:
IEEE 802.11ax/ac/n/a 2.4 GHz, IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11ax 6 GHZ
Статус:
Нов
Гаранция:
12 месеца
Сигурност:
WPA2-PSK, WPA3-PSK, Support up to 4 SSIDs; NAT; Firewalling; Intrusion blocker, Dark Web blocker, Ransomware/Malware prevention, Block Ads, Block VPN proxy and etc.
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15013732
Избери добавки:
Цена:
177.42 €/
347.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
19.20€/мес.
177.42 €/
347.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
19.20€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
ZyXEL SCR CLOUD Router - 4*GbE LAN
177.42 €/
347.00 лв.
347.00 лв.
| Техническа характеристика на ZyXEL SCR CLOUD Router - 4*GbE LAN | |
| Управление | Cloud managed; Firmware upgrade, Unattended configuration backup and restore in the cloud, Live tools |
| Стандарт | IEEE 802.11ax/ac/n/a 2.4 GHz, IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11ax 6 GHZ |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Сигурност | WPA2-PSK, WPA3-PSK, Support up to 4 SSIDs; NAT; Firewalling; Intrusion blocker, Dark Web blocker, Ransomware/Malware prevention, Block Ads, Block VPN proxy and etc. |
| Слот за карти | - |
| Тегло, g | 651 g (with stand) |
| Брой портове WAN (скорост) | 1x10/100/1000Base-Twith auto MDI / MDIX support |
| Брой портове LAN (скорост) | 4x10/100/1000Base-T with auto MDI / MDIX support |
| Портове USB | - |
| VPN (брой мрежи, стандарти) | IPSec VPN (site-to-site, spoke only) |
| QoS | - |
| Размери, mm | 178 x 54.6 (stand 68.2) x 242.2 mm |
| Скорост, Mbps | 2.4 GHz: 575 Mbps, 5 GHz: 2400 Mbps, 6 GHz: 2400 Mbps |
| Антена, тип | Internal x4 |
| Защитна стена | Firewall throughput: 900 Mbps |
| Мобилна мрежа | Static IP, DHCP, PPPoE, and PPPoE with Static IP |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

