Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- ZyXEL NWA130BE BE11K 2x2 MU-MIMO
ZyXEL NWA130BE BE11K 2x2 MU-MIMO | ID - 124801
209.63€
410.00 лв. с ДДС
Интерфейс:
2 x 1/2.5Gbps LAN
Захранване:
PoE (802.3at): power draw 24 W, DC input : 12 VDC 2A
Стандарт:
IEEE802.11 be/ax/ac/n/g/b/a
Други:
MU-MIMO
Статус:
Нов
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15014529
Избери добавки:
Цена:
209.63 €/
410.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
209.63 €/
410.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
ZyXEL NWA130BE BE11K 2x2 MU-MIMO
209.63 €/
410.00 лв.
410.00 лв.
| Техническа характеристика на ZyXEL NWA130BE BE11K 2x2 MU-MIMO | |
| Интерфейс | 2 x 1/2.5Gbps LAN |
| Захранване | PoE (802.3at): power draw 24 W, DC input : 12 VDC 2A |
| Стандарт | IEEE802.11 be/ax/ac/n/g/b/a |
| Други | MU-MIMO |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Сигурност | WEP, WPA, WPA2, WPA3; Authentication: IEEE 802.1X, RADIUS authentication; Access management: L2-isolation, MAC filtering, Rogue AP detection |
| Тегло, g | 808g |
| Скорост | 2.4 GHz: 688 Mbps, 5 GHz: 4324 Mbps, 6 GHz: 5764 Mbps |
| Антена | Internal Antenna |
| Управление | Cloud managed, Standalone; ZON Utility; Web UI/CLI; SNMP |
| Размери, mm | 250 x 160 x 47 mm |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




