Зарядно/адаптер Dell AC Adapter LA65NM170 | ID - 116860
В наличност
  5 / 5
Други: 5V/3A 9V/3A 15V/3A 20V/3.25A Original
P/N: 02YK0F 0M1WCF 0K5MD6 0JYJNW 0JYJNW 01N3PY 0JJV9D
Букса: USB-C
Мощност: 65W
Статус: A клас
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:80094978
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
TBI Bank
Купи на изплащане.
Postbank
70.41 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи с TBI Bank Logo
TBI Bank
Postbank
Бърза поръчка по телефон:
Техническа характеристика на Зарядно/адаптер Dell AC Adapter LA65NM170
Букса USB-C
Мощност 65W