Зарядно/адаптер Dell AC Adapter LA130PM121 | ID - 115883
В наличност
  5 / 5
Други: 19.5V 6.7A Original
P/N: 0CF3FJ
Букса: Barrel 5.5x2.5
Мощност: 130W
Статус: A клас
Бърза поръчка по телефон:
Техническа характеристика на Зарядно/адаптер Dell AC Adapter LA130PM121
Други 19.5V 6.7A Original
P/N 0CF3FJ
Букса Barrel 5.5x2.5
Мощност 130W