Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Принтери
- Xerox B410 printer
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Xerox B410 printer | ID - 118890
387.05€
757.00 лв. с ДДС
Интерфейс:
Hi-Speed USB 2.0 (Type A), Hi-Speed USB (Type B)
RAM памет:
1GB RAM + 8GB eMMC; /Optional: 500+GB HDD
Резолюция:
Up to 1200 x 1200 dpi
Безжична карта:
Optional: Wireless Network Adapter (802.11 b/g/n/ac)
Статус:
Нов
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15013712
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
HP Color LaserJet Pro 4202dn
388.07 €
HP LaserJet Pro 4002dw Printer
282.23 €
Brother HL-L8240CDW Colour LED Printer
402.90 €
Brother MFC-J3660DWYJ1 Inkjet Multifunctional
393.69 €
HP OfficeJet Pro 9730e Wide Format All-in-One Printer
299.11 €
Canon i-SENSYS MF461dw Printer/Scanner/Copier
336.94 €
Brother DCP-T730DWYJ1 Inkbenefit Plus Multifunctional
275.59 €
Brother HL-L2460DN Laser Printer
204.01 €
Xerox B410 printer
387.05 €/
757.00 лв.
757.00 лв.
| Техническа характеристика на Xerox B410 printer | |
| Интерфейс | Hi-Speed USB 2.0 (Type A), Hi-Speed USB (Type B) |
| RAM памет | 1GB RAM + 8GB eMMC; /Optional: 500+GB HDD |
| Резолюция | Up to 1200 x 1200 dpi |
| Безжична карта | Optional: Wireless Network Adapter (802.11 b/g/n/ac) |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Размер | 399 x 373 x 308 mm |
| Медия, тип | Plain Paper, Light Paper, Heavy Paper, Letterhead, Cardstock, Recycled, Bond, Labels, Glossy, Vinyl, Pre-Printed, Envelope, Colored Paper, Rough Cotton, Custom |
| Медия, размер | A4; Custom sizes: Up to 216 x 360 mm |
| Медия, g/m2 | 60 - 120 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | 550 sheets Main Tray + 100 sheets Bypass Tray; Optional: 550-sheet tray (Add up to 3 additional trays) |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | 250 sheets |
| Двустранен печат | yes |
| Консумативи | Genuine Xerox Black Standard Capacity Toner Cartridge, Xerox B410 Printer (6 000 Pages), High Capacity (14 000 Pages), k Extra High Capacity (25 000 Pages) |
| Натоварване, стр./месец | Up to 175 000 ppm; Recommended Average Monthly Print Volume: Up to 20 000 ppm |
| Съвместими операционни системи | Windows 11 / 10, Windows Server 2022 / 2019 / 2016, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012; macOS 13.x, macOS 12.x, macOS 11.x |
| Скорост, стр./мин. | Up to 47 ppm (A4), Two-sided Speed: Up to 24 ppm A4 |
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




