Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- Монитор Viewsonic VG2437SMC 24" 16:9 FHD SuperClear MVA Webcam Monitor with VGA
Монитор Viewsonic VG2437SMC 24" 16:9 FHD SuperClear MVA Webcam Monitor with VGA | ID - 58066
115.04€
225.00 лв. с ДДС
3D:
-
Технология:
LED
Резолюция:
1920x1080
Сензорен дисплей:
-
Стандарт:
WEEE, RoHS, UL, cUL, FCC-B, EPEAT silver, ENERGY STAR
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15001346
Избери добавки:
Цена:
115.04 €/
225.00 лв.
Не ти достигат още 37.96€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
12.45€/мес.
115.04 €/
225.00 лв.
цена с ДДС
Монитор Viewsonic VG2437SMC 24" 16:9 FHD SuperClear MVA Webcam Monitor with VGA
115.04 €/
225.00 лв.
225.00 лв.
| Техническа характеристика на Монитор Viewsonic VG2437SMC 24" 16:9 FHD SuperClear MVA Webcam Monitor with VGA | |
| 3D | - |
| Технология | LED |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Сензорен дисплей | - |
| Стандарт | WEEE, RoHS, UL, cUL, FCC-B, EPEAT silver, ENERGY STAR |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| HDMI | - |
| Размер на екрана, inch | 24" (60.96 cm) |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Време за реакция, ms | 6.9ms |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178 / 178 |
| Честота H/ V | 24~82kHz / 50~75Hz |
| Тунер | - |
| Вградени говорители | 2W x 2 |
| DVI | DVI-D |
| Display port | DisplayPort |
| VGA | VGA |
| SCART | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 55.7 x 24.0 x 45.1 |
| USB | USB 2.0 (x2), USB Upstream |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

