Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Аксесоари
- Външни Твърди Дискове
- Външни твърди дискове Transcend 250GB
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Външни твърди дискове Transcend 250GB | ID - 99225
49.60€
97.01 лв. с ДДС
Интерфейс:
USB Type C to USB Type A / USB Type C to USB Type C (USB 3.1 Gen 2)
Хард диск:
250 GB
Други:
3D NAND flash memory; Ruggedized silicone rubber case in an elegant navy blue; Operating Temperature: 0°C~60°C, Operating Voltage 5V; Certificate:CE/FCC/BSMI/KC/RCM/EAC; Operating System: Windows 7/8/10, Mac OS X 10.5 or later
Цвят:
Navy Blue
Статус:
Нов
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009713
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Външни твърди дискове Transcend StoreJet 2.5" 1TB SATA (USB3.0, Purple
83.34 €
Външни твърди дискове Transcend 2TB
387.05 €
Външни твърди дискове Transcend 2TB Slim StoreJet2.5" M3G, Military Green
120.15 €
Външни твърди дискове Transcend 1TB Slim StoreJet2.5" M3S, Military Green
82.83 €
Външни твърди дискове Transcend 1TB
205.03 €
Външни твърди дискове Transcend 1TB
197.87 €
Външни твърди дискове Transcend 2TB StoreJet2.5"C3N, Iron Gray
108.91 €
Външни твърди дискове Transcend 500GB
95.61 €
Външни твърди дискове Transcend 250GB
49.60 €/
97.01 лв.
97.01 лв.
| Техническа характеристика на Външни твърди дискове Transcend 250GB | |
| Интерфейс | USB Type C to USB Type A / USB Type C to USB Type C (USB 3.1 Gen 2) |
| Хард диск | 250 GB |
| Други | 3D NAND flash memory; Ruggedized silicone rubber case in an elegant navy blue; Operating Temperature: 0°C~60°C, Operating Voltage 5V; Certificate:CE/FCC/BSMI/KC/RCM/EAC; Operating System: Windows 7/8/10, Mac OS X 10.5 or later |
| Цвят | Navy Blue |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Външен/ вътрешен | External |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 1050 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 950 MB/s |
| Размер | 96.5 x 53.6 x 12.5 mm |
| Тегло, g | 87 g |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




