Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Аксесоари
- UPS APC Easy UPS 700VA
UPS APC Easy UPS 700VA | ID - 136359
96.00€
100.00€
/ 187.76 лв. с ДДС
-4%
Стандарти:
CB Meet EN62040-1 / CE / IEC-62040-1 / IEC62040-2
Технология:
Line-Interactive
Тип на батерията:
Lead acid
Стандарт:
CB Meet EN62040-1 / CE / IEC-62040-1 / IEC62040-2
Други:
138 x 98 x 310 mm
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015864
Избери добавки:
Цена:
100.00 €
96.00 €/
187.76 лв.
Не ти достигат още 57.00€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
ПРОЛЕТНА ОФЕРТА
100.00 €
96.00 €/
187.76 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
UPS APC Easy UPS 700VA
100.00
€
96.00 €/
187.76 лв.
187.76 лв.
|
|
| Стандарти | CB Meet EN62040-1 / CE / IEC-62040-1 / IEC62040-2 |
| Технология | Line-Interactive |
| Тип на батерията | Lead acid |
| Стандарт | CB Meet EN62040-1 / CE / IEC-62040-1 / IEC62040-2 |
| Други | 138 x 98 x 310 mm |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Батерия, тип | Lead acid |
| Вх.напрежение, V | 230 V +/-10% @ 80% load |
| Изх. мощност | 700 VA/360 W |
| Брой изводи | 4 |
| Тип изводи | IEC C14 |
| Защити | Surge protection, Automatic Voltage Regulation (AVR) |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)




