Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Части За Лаптопи
- Твърд Дискове
- Твърд диск за лаптоп Apacer AS350X SSD 2.5" 7mm SATAIII
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Твърд диск за лаптоп Apacer AS350X SSD 2.5" 7mm SATAIII | ID - 136229
314.00€
614.13 лв. с ДДС
Интерфейс:
SATA3
Други:
3D NAND
Статус:
Нов
Гаранция:
24 месеца
Предназначен за:
Лаптопи
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015734
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Твърд диск за лаптоп Transcend 2TB
674.00 €
Твърд диск за лаптоп Lenovo Union Memory AM6A0
43.00 €
Твърд диск за лаптоп SK hynix HFM512GDJTNI-82A0A BA
82.00 €
Твърд диск за лаптоп Verbatim Vi550 S3 2.5" SATA III 7mm SSD 512GB
104.00 €
Твърд диск за лаптоп Dell 960GB SSD SATA Mixed Use 6Gbps 512e 2.5in with 3.5in HYB CARR
1,339.00 €
Твърд диск за лаптоп Patriot P210 256GB SATA3 2.5
71.00 €
Твърд диск за лаптоп SK hynix HFS512GD9TNI-L2A0A
82.00 €
Твърд диск за лаптоп Verbatim Vi550 S3 2.5" SATA III 7mm SSD 1TB
189.00 €
Твърд диск за лаптоп Apacer AS350X SSD 2.5" 7mm SATAIII
314.00 €/
614.13 лв.
614.13 лв.
|
|
| Интерфейс | SATA3 |
| Други | 3D NAND |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 100.0 x 69.9 x 6.9 mm |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 560 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 540 MB/s |
| Тегло, g | 48 g |
| Капацитет, GB | 2 000 GB (2 TB) |
| Форм-фактор | 2.5" |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)


