Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Части За Лаптопи
- Твърд Дискове
- Transcend 1TB
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Transcend 1TB | ID - 127062
102.26€
200.00 лв. с ДДС
Интерфейс:
SATA III 6Gb/s
Статус:
Нов
Гаранция:
12 месеца
Предназначен за:
Лаптопи
Външен/ вътрешен:
Internal
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15014854
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Твърд диск за лаптоп Micron M550 MTFDDAK1T0MAY
161.00 €
Твърд диск за лаптоп SK hynix PC711 HFS512GDE9X073N
82.00 €
Твърд диск за лаптоп SK hynix BC901 HFS512GEJ9X164N
82.00 €
Твърд диск за лаптоп Intel SSDSCKKF512H6
82.00 €
Твърд диск за лаптоп Samsung MZ-VLB512B
82.00 €
Твърд диск за лаптоп KIOXIA KBG40ZNS128G
23.00 €
Transcend 1TB
166.17 €
Твърд диск за лаптоп Toshiba KXG60ZNV512G
82.00 €
Transcend 1TB
102.26 €/
200.00 лв.
200.00 лв.
| Техническа характеристика на Transcend 1TB | |
| Интерфейс | SATA III 6Gb/s |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 560 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 500 MB/s |
| Размер | 80.0 x 22.0 x 2.2 mm |
| Тегло, g | 9 g |
| Капацитет, GB | 1 024 GB (1 TB) |
| Форм-фактор | M.2 (2280) |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




