Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Тонколони Sony SRS-XG300 Portable Wireless Speaker | ID - 107735
280.70€
549.00 лв. с ДДС
Интерфейс:
Stereo Mini Jack (IN), USB C, USB A (Only for DC OUT)
Микрофон:
-
Други:
COMPATIBLE PROFILES: A2DP, AVRCP, HFP, SSP; SUPPORTED CODECS: SBC, AAC, LDAC
Цвят:
Black
Статус:
Нов
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15011567
Избери добавки:
Цена:
280.70 €/
549.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
30.37€/мес.
280.70 €/
549.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
30.37€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Тонколони Sony SRS-XG300 Portable Wireless Speaker
280.70 €/
549.00 лв.
549.00 лв.
| Техническа характеристика на Тонколони Sony SRS-XG300 Portable Wireless Speaker | |
| Интерфейс | Stereo Mini Jack (IN), USB C, USB A (Only for DC OUT) |
| Микрофон | - |
| Други | COMPATIBLE PROFILES: A2DP, AVRCP, HFP, SSP; SUPPORTED CODECS: SBC, AAC, LDAC |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 (Approx.30m); Party Connect, Stereo Pair |
| Тегло, g | 3000 g |
| Захранване, тип | Internal rechargeable battery + AC Adaptor, AC Power Adaptor |
| Контрол на звука | yes (Custom EQ: Bass/Mid/Treble) |
| Честотен обхват, Hz | Transmission range: 20 Hz - 20,000 Hz (44.1 kHz sampling); Frequency range: 2.4GHz band |
| Брой високоговорители | 4 |
| Режими на звука | Clear Audio+, MEGA BASS, LIVE SOUND |
| Водоустойчивост | Waterproof and dustproof (IP67 rated) |
| Размери, mm | 318 x 138 x136 mm |
| Високоговорител, тип | X-Balanced Speaker Unit; Woofer (L / R) / Tweeter (L / R) |
| Изх. мощност, W | Approx. 17W |
| Живот на батерията, часове | Approx. 25h |
| Размер на високоговрителя, mm | Tweeter Unit: Approx. D 20mm, Woofer Unit: Approx. 61 x 68 mm |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

