Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Тонколони Sony SRS-XB43 Portable Bluetooth Speaker | ID - 96260
167.70€
327.99 лв. с ДДС
Интерфейс:
Stereo Mini Jack (IN), USB A (Only for DC OUT, 5V, 1A)
Микрофон:
-
Други:
Supported Codecs: SBC / AAC / LDAC; Compatible Profiles: A2DP / AVRCP / HSP / HFP / SPP
Цвят:
Blue
Статус:
Нов
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15008596
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Тонколони Sony SRS-ULT10 Portable Bluetooth Speaker
76.18 €
Тонколони TRUST Remo 2.0 Speaker Set
19.43 €
Тонколони Lenovo ThinkVision 45K1262 Soundbar LT1712p, L1900p, LT1952p, LT2013p, LT2223p, L2251x, LT2252p, LT2323p, LT2452p, LT3053p, LS2023, LT1953
13.00 €
Тонколони Lenovo ThinkVision USB Soundbar L151, L151p, L171, L171p, L172, L174, L1700p, L190x, L191, L192p, L193p, L194, L197, L1900, L1940, L1940p, L200p, L201p, L220x Wide, L2240p Wide, Black Flat Panel Speakers
10.00 €
Тонколони Logitech 2.0 Speakers Z150 - Snow white
34.77 €
Тонколони Sony SRS-XB100 Portable Bluetooth Speaker
50.62 €
Тонколони Sony SRS-ULT30 ULT FIELD 3 Wireless Portable Speaker
122.20 €
Тонколони Sony SRS-XB43 Portable Bluetooth Speaker
167.70 €/
327.99 лв.
327.99 лв.
| Техническа характеристика на Тонколони Sony SRS-XB43 Portable Bluetooth Speaker | |
| Интерфейс | Stereo Mini Jack (IN), USB A (Only for DC OUT, 5V, 1A) |
| Микрофон | - |
| Други | Supported Codecs: SBC / AAC / LDAC; Compatible Profiles: A2DP / AVRCP / HSP / HFP / SPP |
| Цвят | Blue |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0, NFC |
| Тегло, g | 2950 g |
| Захранване, тип | Internal rechargeable battery, AC Power Adaptor |
| Контрол на звука | yes |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20,000 Hz (44.1 kHz sampling) |
| Брой високоговорители | 2 |
| Режими на звука | Clear Audio+, DSEE, LIVE SOUND, EXTRA BASS, STAMINA MODE |
| Водоустойчивост | Waterproof and dustproof (IP67 rated) |
| Размери, mm | 325 x 123 x 117 mm |
| Високоговорител, тип | Woofer (L / R) / Tweeter (L / R), X-Balanced Speaker Unit plus tweeter for vocal clarity |
| Живот на батерията, часове | Up to 24 hours (EXTRA BASS: Up to 14 hours) |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




