Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Тонколони Sony SRS-XB33 Portable Bluetooth Speaker | ID - 97001
111.46€
218.00 лв. с ДДС
Интерфейс:
USB A (Only for DC OUT, 5V, 1A)
Микрофон:
-
Други:
Flashing lights, Party Connect, Fiestable, Sony Music Center app; Supported Codecs: SBC / AAC / LDAC; Compatible Profiles: A2DP / AVRCP / HSP / HFP
Цвят:
Blue
Статус:
Нов
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15008846
Избери добавки:
Цена:
111.46 €/
218.00 лв.
Не ти достигат още 41.54€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
12.06€/мес.
111.46 €/
218.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
12.06€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Тонколони Sony SRS-XB33 Portable Bluetooth Speaker
111.46 €/
218.00 лв.
218.00 лв.
| Техническа характеристика на Тонколони Sony SRS-XB33 Portable Bluetooth Speaker | |
| Интерфейс | USB A (Only for DC OUT, 5V, 1A) |
| Микрофон | - |
| Други | Flashing lights, Party Connect, Fiestable, Sony Music Center app; Supported Codecs: SBC / AAC / LDAC; Compatible Profiles: A2DP / AVRCP / HSP / HFP |
| Цвят | Blue |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0, NFC |
| Тегло, g | 1100 g |
| Захранване, тип | Internal rechargeable battery |
| Контрол на звука | yes |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20,000 Hz (44.1 kHz sampling) |
| Брой високоговорители | 2 |
| Режими на звука | Clear Audio+, DSEE, Live Sound, EXTRA BASS, STAMINA MODE |
| Водоустойчивост | Waterproof and dustproof (IP67 rated) |
| Размери, mm | 246 x97 x106 mm |
| Високоговорител, тип | Full Range, X-Balanced Speaker Unit plus tweeter for vocal clarity |
| Изх. мощност, W | n/a |
| Живот на батерията, часове | Up to 24 hours of battery life (EXTRA BASS: Up to 14 hours) |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

