Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Тонколони Sony SRS-XB13 Portable Wireless Speaker with Bluetooth | ID - 100041
50.11€
98.01 лв. с ДДС
Интерфейс:
USB Type-C
Микрофон:
-
Други:
Supported Codecs: SBC / AAC; Compatible Profiles: A2DP/AVRCP/HFP/HSP; Detachable strap; Sound Diffusion Processor creates a further sound spread
Цвят:
Powder blue
Статус:
Нов
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009939
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Тонколони Sony SRS-XB100 Portable Bluetooth Speaker
50.62 €
Тонколони Sony SRS-ULT10 Portable Bluetooth Speaker
76.18 €
Тонколони Sony SRS-ULT10 Portable Bluetooth Speaker
76.18 €
Тонколони Sony SRS-XB100 Portable Bluetooth Speaker
50.11 €
Тонколони Sony SRS-ULT10 Portable Bluetooth Speaker
76.18 €
Тонколони Sony SRS-ULT30 ULT FIELD 3 Wireless Portable Speaker
122.20 €
Тонколони Lenovo ThinkVision 45K1262 Soundbar LT1712p, L1900p, LT1952p, LT2013p, LT2223p, L2251x, LT2252p, LT2323p, LT2452p, LT3053p, LS2023, LT1953
13.00 €
Тонколони Sony SRS-XB13 Portable Wireless Speaker with Bluetooth
50.11 €/
98.01 лв.
98.01 лв.
| Техническа характеристика на Тонколони Sony SRS-XB13 Portable Wireless Speaker with Bluetooth | |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Микрофон | - |
| Други | Supported Codecs: SBC / AAC; Compatible Profiles: A2DP/AVRCP/HFP/HSP; Detachable strap; Sound Diffusion Processor creates a further sound spread |
| Цвят | Powder blue |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Bluetooth | Bluetooth v4.2 (max. 10m) |
| Захранване, тип | Internal rechargeable battery |
| Контрол на звука | yes |
| Честотен обхват, Hz | 20 - 20 000 Hz (Sampling frequency 44.1 kHz) |
| Брой високоговорители | 1 |
| Режими на звука | EXTRA BASS |
| Водоустойчивост | Waterproof and dustproof (IP67 rated) |
| Високоговорител, тип | Full range, Mono |
| Живот на батерията, часове | Up to 16 hours |
| Размер на високоговрителя, mm | 46 mm |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




