Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Тонколони Sony SRS-RA3000 Portable Bluetooth Speaker | ID - 99237
280.70€
549.00 лв. с ДДС
Интерфейс:
Audio in (3.5mm)
Микрофон:
-
Други:
Supported codecs: SBC , AAC; Chromecast built-in; Compatible with Spotify Connect; Multi room music; Voice control using the Google Home app or Amazon Alexa app.; Connects wirelessly with your TV
Цвят:
Black
Статус:
Нов
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009722
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Тонколони TRUST MiLa 2.0 Speaker Set
17.90 €
Тонколони Lenovo ThinkVision 45K1262 Soundbar LT1712p, L1900p, LT1952p, LT2013p, LT2223p, L2251x, LT2252p, LT2323p, LT2452p, LT3053p, LS2023, LT1953
13.00 €
Тонколони Sony SRS-ULT10 Portable Bluetooth Speaker
76.18 €
Тонколони Sony SRS-ULT30 ULT FIELD 3 Wireless Portable Speaker
122.20 €
Тонколони Sony SRS-XB100 Portable Bluetooth Speaker
50.11 €
Тонколони TRUST Gemi 2.0 Speaker RGB Black
22.50 €
Тонколони Sony SRS-ULT10 Portable Bluetooth Speaker
76.18 €
Тонколони Sony SRS-RA3000 Portable Bluetooth Speaker
280.70 €/
549.00 лв.
549.00 лв.
| Техническа характеристика на Тонколони Sony SRS-RA3000 Portable Bluetooth Speaker | |
| Интерфейс | Audio in (3.5mm) |
| Микрофон | - |
| Други | Supported codecs: SBC , AAC; Chromecast built-in; Compatible with Spotify Connect; Multi room music; Voice control using the Google Home app or Amazon Alexa app.; Connects wirelessly with your TV |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Bluetooth | Bluetooth and WiFi (11a/b/g/n); Compatible profiles: A2DP, AVRCP (Absolute Volume), SPP |
| Тегло, g | 2500 g |
| Захранване, тип | AC Power Supply |
| Контрол на звука | yes (+ Auto sound calibration, Adjusts volume automatically) |
| Брой високоговорители | 3 |
| Режими на звука | 360 Reality Audio |
| Водоустойчивост | Humidity resistant |
| Размери, mm | 146 x 247 x 155 mm |
| Високоговорител, тип | Tweeter 2, Full-range 1, Passive Radiator 2 |
| Размер на високоговрителя, mm | Tweeter Unit 17mm, Full-range 80mm, Passive Radiator 103 x 37 (mm) |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




